Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamykání threadu po vyřešení dotazu

Jen tak mne napadlo , na jak psat web, je click pro zamceni threadu kdyz uz se problem vyresil, vim je to mozna blbost ale muze se to dobre osvecit .
Je tu i fakt ze toho muze nekdo zneuzit, ba naopak i pozitiva.
Treba bych to udelal aby bud to tazatel, nebo admin by to mohl zamknout , popr. moderator , tim by se zamezilo nenechavcum.
Jinak koukam, ze Poradna dostava uz svou fazonu.

[mod]Upraven název threadu - původně "Mozna blbost ale ....." (host)[/mod]

Siberian dal dobrý odkaz :-)

Zamčení dredu nemá moc smysl, někdo může mít jiné řešení, případně se diskuze
dostane na jiné téma, kde se nakonec vyřeší nějaký jiný problém. Navíc někdo
po týdnu dostane jiný nápad a zjistí, že dred je zamčen, tak se akorát naštve :))

Asi to nebude jednoduché vyřešit. Má zkušenost z Živě: na problém je řada "řešení", z nichž většina nestojí za nic, a nebo jsou i reálná, ale krkolomná. Nakonec tazatel si z toho vybere to relativně nejlepší a oznámí, že děkuje za vyřešení problému. Těm pilnějším to ale nedá, ví, že někde o tom četli nebo sami již podobnou věc lépe vyřešili a dodatečně, třeba za den nebo dva, toto řešení zjistí a předloží. Jak s tím ale naložit, je-li již thread uzavřen? Nevím, admini mají jistě větší zkušenosti s podobnými případy. A asi těchto případů nebude tolik, a nebo by se daly uvádět v nějaké jiné kategorii, jakýchsi "zlepšováků" (pokud by je admini za takové uznali).