Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění instalace starého Win9X

Ahoj,možná se to tu už někdy řešilo proto se omlouvám že se ptám,ale předem ještě vysvětlím že sem sběratel starých OS a snažím se nainstalovat Win98 SE na jeden PC,ale marně,nevím co je stím,ale když z diskety nabootuji dos,a v příkazovém řádku dám příkaz setup,který je na CD se systémem,tak se na obrazovce nic neobjeví a zůstane furt černá,přitom na jiných kompech je to bez problému jen sem to tak namátkově zkusil

Zdravím,omlouvám se ale teď se k tomu vracím,chvíli mi pc posloužil na hraní takových starších her a ke vzpomínkám na starý časy,ale začíná se mi nějak divně chovat,v jedné hře se to třeba sekne a musím tak restartovat pc,předtím mi ta hra nefungovala z ničeho nic,načítala se jen kousek a pak se mi nahoře na obrazovce asi objevil černý pruh a seklo se to musel sem zase restartovat,navíc například Unreal Tournament mi nejde spustit na Direct 3D a tak i tak to blblo,napadlo mě jestli není něco s grafickou kartou,takže si koupím novou někde nějakou starší a teď k problému.......

Budu to znova přeinstalovávat a je dost možný že byl napřiklad jen vadny system,nebo něco jinýho,problém je v tom že přes disketu nabootuji příkazový řádek a pomocí něj pak chci spustit instalaci windows takže napíšu cestu k setup.exe,neobjeví se nic jen černá obrazovka a nic dál,v čem může být problém nemůže být nakonec vadný HDD ? protože na jiných pc je to v pořádku normálně když spustím setup.exe objeví se další nabídka a můžu pokračovat,díky za pomoc