Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují odkazy na webové stránky v Outlook Express

Posledních asi 14 dní mi z nějakého důvodu nefungují odkazy na webové stránky uvedené v došlém emailu, což by mi tak nevadilo, ale nechodí proto ani webová aplikace WebTime, resp roletové menu této aplikace se rozbaluje, ale po zvolení položky se nic neděje. Neotevře se okno IE se zvolenou položkou.
Nesouvisí to s nějakou bezpečnostní záplatou MS, já jsem nic neinstaloval, jenom updatoval některý software, který standartně používám. Nevíte někdo co s tím. Na podpoře k této aplikaci mi radí "přeinstalovat celý systém", což je naprosto šílené.
poraďte co s tím, Dík

Tak jsem našel řešení :-D: Abych mohl lépe měnit nastavení IE, (původní verze viz. výše, neobsahuje v nástrojích položku "spravovat doplňky") musel jsem updatovat Win_XP_SP1 na SP2. S nimy se instalovala novejší verze (IE 6.0.2900 ....) no a v této položce jsem postupně zakazoval doplňky až jsem na to kápnul. Problém způsoboval ICQ Toolbar, po jeho zakázání vše chodí jak má. 8-)
Doufám, že publikování tohoto problému zde někdy v budoucnu také někomu pomůže, jinak díky za poskytnuté typy k řešení.

Asi nečteš pozorně, já jsem psal:"... já jsem nic neinstaloval, jenom updatoval některý software, který standartně používám" a ICQ jsem opravdu aktualizoval na verzi 5.04. Ten WebTime zase nepoužívám denně, tak jsem na to přišel až s odstupem času a nenapadlo mě, že za to může zrovna ICQ, protože jsem např aktualizoval i jiný soft, daleko obsáhlejší, než je ICQ.

Ještě jednu poznámku si dovolím: napadá mě, že to celé asi bude způsobeno tím, že jsem měl XP SP1, protože to samé ICQ jsem instaloval (updatoval) na domácím PC s XP SP2 a tam žádný problém s Outlookem nemám, tam to chodí a to mám toolbar ICQ zapnutý!
Možná, kdybych ICQ kompletně odinstaloval a vyčistil i registry a následně znova instaloval, že to už bude OK. Ale to už nebudu řešit.