Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co si myslíte o programu Advaced WinCare3?

Dobrý den, co si myslíte o programu Advaced WinCare3? Můžu požít všechny položky co v tomto programu jsou, nebo mi to zničí systém? Mám Visty. Je to na optimalizaci výkonu a PC, čištění registrů a mazání malware a spyware. Děkuji.
Změna předmětu, původně: Co si myslíte o tomto programu? (LaKr) (Kráťa)

Na čištění PC je suchý hadr a vysavač popř. kompresor. Na optimalizaci výkonu je neinstalování 150 programů, neklikání na porna a viry. Na spyware a malware je SUPERAntiSpyware a na viry nějaký antivir. Toť asi vše, tyhle čistící programy umí vyčistit systém dokonale, ale nemají to dost promakané, protože je třeba po jejich použití nabootovat z instalačky a zadat format c: :-)

av09 a tvé podobné viry najdeš a zabiješ nějakým process explorerem. nebo si můžeš vyjet log z hijackthis - a budeš přitom vědět co děláš.
pro uživatele kteří nejsou schopni udržet systém nezavirovaný, ale i pro rozumné správce kteří nechcou filosofovat nad každým kliknutím, existuje samozřejmost: omezený účet - a tento placeboware se stane úplně zbytečným.

pokud je ten tvůj pohádkový program tak skvělý, nechápu proč si ho nenainstaluješ a 2x denně s ním nečistíš své wirdows, a místo toho se sem chodíš ptát, když tě odpověď stejně nezajímá.