Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer

caute mam problem s internetovym prehliadačom ak chcem spustit nejaku online hru napr.(superhry.cz) tak mi v pravo dole napise ze hotovo ale hra je cela biela a nic sa nespusti. a to aj pri hocijakej inej hre. Chyba nie je v superhry.cz lebo som skusal zapnut nejaku hru aj na inej adrese a neslo tak borci psite.

Asi ti chybějí JAVA prvky a nebo shockwave Flash player nebo něco podobného..;)A nebo si stáhni Mozillu ta je lepší.