Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bijete vaše PC?

Tak čaute ľudia, moja otázka je či občas bijete vaše PC alebo je jeho periferie?
A ak ano tak ako? prečo? a kedy?
Tak napríklad ja si sem-tam kopnem do monitora keď hram FIFU s kamošom a nedarí sa mi...

Pletes si zdejsi poradnu s chatem. Toto je prvni varovani pred banem. (mif)

Já s ním jezdím skoro dva roky a dnes je to na ESWC (mistrovství světa v počítačových hrách) nejpoužívanější periferie na hraní Trackmanie u TOP hráčů. Na FSka nevím, to jsem nikdy nejezdil a myslím, že dneska už jsou tyhle polotratě přežitek. Tech cca minuta je nejlepší, nejhranější.

Když mi nejde napsat Ü, rozmlátím klávesnici na cucky, hodím monitor z desátého patra, vnitřek počítače poliji benzínem a zapálím. Takto uspokojen si pak jdu koupit nový stroj za 20 000 (nebo dražší, aby mi tam šlo šla NDH v plných detailech a nekukalo se to). Když mi to nejde na notebooku, obuji si vojenské voty a rozšlapu ho.
Ü už jsem se ale za ta leta naučil. Ještě zbývá velké u s kroužkem, stupně Celsia a zavináč. Vidím to tak na 8 stolních počítačů a 5 notebooků, než mi to přejde do krve.

Co se týče dotazů typu "Co děláte druhou rukou", "Co máte na sobě", "Bijete počítač", tak by mi stačily dva do roka. Ještě se zeptej, jestli máš dát holce griliášové vlnky...

Ještě se zeptej, jestli máš dát holce griliášové vlnky...

Dalo by se říct, že na tohle seš asi dost mladej. Jedná se totiž o památný téma jistého individua, které pamatují jen skalní a dlouhodobí návštěvníci poradny. Takže to bohužel nemůžeš pochopit.

Stejně Mírovi závidím, takhle mladej, a už bájná postava! Mě je 54 ( v sobotu), ale nedali ste mi ani blbej diplom :-( . A to jsem se tu lísal s návrhem, aby se tu zasloužilí titulovali "MISTŘE" . Myslel jsem, že se nezapojím, a zapojil. Jste mě donutili!

Občas mu nadzvednu bradu když vybruje přední maska. (Eurocese, ulomný šroubek už z výroby)
A když na mě křičí bočnice dostane taky do držky, jednou dvakrát pěstí, pak je radši zticha.
Když mi před umřením desky vyskakovala BSOD každej den 2x tak sem mu dával facky "co to děláááš !!!"

Na PC sem si taky musel vidělat, ale to pc zase za ty praqchy má sloužit pořádně a když ne dostane ]:)

Občas musím mírně bouchnout do bočnice, aby nevibrovala, jinak občas prásknu do krysy (550,-Kč :-D), zvlášť, když mi něco po půl hodině nejde udělat :-D. Jinak mlátím lidi po ruce, když šáhnou na LCDčko, kdo to po nich má "leštit" :-)

PS:

Tak napríklad ja si sem-tam kopnem do monitora

Pán je karatista?