Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd shrink hlásí chybu

prosím vás proč mě nefunguje DVD Shrink
chci totiž "stlačit" pár MB tak aby mi film se vlezl na CD-R
mám totiž film na DVD-RW a na dvd přehrávači mi DVD-RW disky nebere
film má 703 MB a potřebuji to stlačit na 699 MB
nebo jakým vhodným jednoduchým prg by to šlo
ten film mám zatím uložen i v PC

toto okno mi tam vyskočilo při DVD Shrinku, viz příloha

tak CD-R koupené a vždy mi to hlásí nedostatek místa na disku
film mám přesně 719642 KB
takže prostě to na CD-R "nenarvu",že?
a co kdybych chtěl nějakým programem vymazat konečné titulky, to by šlo?
P.S. není něco podobného jako AUDACITY, tam si klidně ořežu co chci a tím se to "zmenší"