Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem varovanie po sieti

program alebo jednoucelova utilita, ktora dokaze poslat varovanie cez LAN ostatnym uzivatelom ?
priklad - do kancelarie sa blizi sef :) ja stlacim ikonu na prac.ploche pocitaca a ostatnym uzivatelom sa ihned zjavi na monitoroch hlaska POZOR SEF s tym ze bude uvedene, z ktoreho pocitaca prisla vystraha..

ostatnym uzivatelom sa ihned zjavi na monitoroch hlaska POZOR SEF s tym ze bude uvedene, z ktoreho pocitaca prisla vystraha

Najlepsie tak, aby tu hlasku s vasim menom neslo dat prec a videl ju aj sef. ;-) Sry za OT.

Btw. na uspesne zodpovedanie otazky vidim malu sancu, tu chodia poctivi ludia, resp. ludia, ktori svojich zamestnancov platia z vlastneho vrecka a neplatia ich za nepracovanie. :-) Berte s rezervou, ale z vasej otazky je mi viac menej jasne, na co to potrebujete. Oj*banie sefa.

zdravim, uviedol som to ako priklad s vtipnym podtonom aby to ludia lepsie pochopili, ale planujem to pouzit na nieco ine.. mame viac kancelarii, v kazdej je samostatny pracovni k/cka a uz par krat sa stalo, ze k nam prisiel klient pod vplyvom alkoholu alebo drog a spraval sa agresivne.. tak som myslel ze ak by k tomu opat doslo, pracovni k/cka by cez LAN mohli jednoducho poslat hlasku ostatnym kolegom a ti by im vedeli prist na pomoc v pripade nudze..

ide o to aby to bolo dostupne stlacenim jedneho tlacidla na ploche pocitaca a aby bolo zrejme, z ktorej pracovnej stanice to prislo..