Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika asus 4870

dobry den mam grafiku asus hd4870 512mb a odesel mi vetracek po dvou dnech nevite cim to muze byt? karta se ted strasne zahriva behem par minut se dostane nad 90 stupnu tak sem to hned vypnul.

Accelero S1 je ta nejlepsi volba, kterou muzes sve karte poskytnout. Muzes koupit turbomodul (dva vetraky) nebo primo Accelero s turbomodulem, ale z vlastni zkusenosti doporucuju pouze jeden 120mm /kvalitni/ vetrak a vazaci pasky. Jestli koupis Noctuu (draha, ale skvela), muzes ji napajet klidne i pouze peti volty (z molexu) - uchladi to s prehledem a neuslysis z toho zadny zvuk.

Doporucuju prikoupit pasivky na napajeci MOSFETy (a mozna i na pameti - jeden chip /vlevo dole u slotu/ nepasuje, staci ale pilka na kov a uriznout jedno zebro). Neni to ale nutne - kdyz das vetrak tak, aby ofukoval i napajeni, neni problem.