Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB Acer ex5620, Vista, nedokončená instalace & problémy následují..

Dobrý den,mam NB Acer ex5620,OS Vistu. Pri instalaci porgramu-dema hry-doslo k problemu,instalace se nedokoncila, ale pri dalsim zapnuti mi najede plocha se vsemi ikonami, ale jakakoli dalsi cinnost nejde-ikony vubec nereaguji,ukaze se vzdy jen pruzkumnik a oznameni, jestli chci program ukoncit nebo restartovat. Muzete prosim poradit? Dekuji
[mod]Změna předmětu, původně: pomoc prosim (Zarniwúp)[/mod]&

no tak to me mrzi, myslela jsem jen, ze mi-jako laikovi-nekdo poradi, nic vic. Proste pise to ze program prestal pracovat, a to at kliknu na cokoliv-internet,tento pc,dokumenty..nic nejede. Ted mi navic nejde najet ani plochu s ikonama, pri zapnuti najede nabidka,jestli to chci pustit z nouzoveho rezimu,nebo normalne, a kdyz dam normalne,najede cerna obrazovka s sipkou mysi, nic dal. Dam-li nouzovy, najede taky cerna obrazovka, pouze v rozich je napsano nouzovy rezim. Omlouvam se, jestli nedokazu problem popsat dukladneji,ale budu vdecna za kazdou radu.