Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se připojit ke službě Služba oznamování...

potrebuju pomoc uz nevym co stím.Počítač my píše.Nelze se připojit ke službjě Služba oznamování událostí systmu.Tento problém brání limitovaným uživatelum v prihlášení do systému.Jako uživatel s oprávněním správy mužete v protokolu událostí systému zistit proč služba nereaguje.

Změna předmětu, původně: ostatní
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Niekto ti posahal Windows (vir alebo snazivy cistic pouzivatel apod).
Musis sa prihlasit ako administrator a problem odstranit (antivir a prescanovat PC, skontrolovat spustane sluzby v ovl.panely - sprava PC, skusit vratit bod obnovenia systemu, apod) alebo skusit nudzovy rezim (pred startom Win mackat F8 a zvolit nudzovy) alebo preinstalovat Windows.