Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir v Pc

Mám Trojské koně v Pc

kontrolová no Sup.anti.Spyware něco jsem pochytal ale AVG nalézá každý den nové TK

poraďte co v tomto případě dělat, pc je stabilní(zatím)

myslíte že bude nej.řešení přeinstalace win XP ?

Děkuji za radu.

Superantispyware aktualizované? Spustit v nouzovém režimu, totéž antivir. Odpojené od internetu. Zkusit Combofix: http://www.bleepingcomputer.com/combofix/how-to-us e-combofix
Někdy je nová instalace rychlejší řešení, když není nainstalováno mnoho programů, jejichž instalace je delší, než instalace Win.
Po nové instalaci Win a programů udělat zálohu Acronisem, či jiným programem- z té se dá obnovit instalace za pár minut.
Příště v otázce nepsat "něco" , ale napsat konkrétně. Pročíst stránky go.php a podobné