Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pipani v Email Seznam

Prosim o radu jak zrusit pipnuti pri stisku tlacitka smazat v Email na Seznam.cz, prohledal jsem jiz vsechna mista nastaveni ale porad na to nemohu prijit. V pocitaci neni zvukovka a pipa systemove repro, a nechci je odpojovat. Diky Petr6

No to je prave to na co nemuzu prijit, kde by to v tom nastaveni mohlo byt, a pipa mi to na ruznych pocitacich, i na cerstve nainstalovanem. je to jak by tam mel neco ten seznam, jen jak na nej. I kdyz je to zvlastni, driv jsem to nemel. Tak nevim co s tim. Petr

Se člověk stále učí. Ještě před chvilkou jsem si myslel, že podpora je neco jako třeba help a kariera například dotaz na zaměstnání.
Jsa poučen, až uvidím e-mailovou adresu např. kariera@ceskatelevize.cz, napíšu jim a zeptám se, jestli jejich digivysílání podporuje settopbox MS alfa1.