Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovislink 5460AP - nelze se dostat do ovládacího rozhraní.

Koupil jsem použitý Ovislink 5460AP s nahraným firmware Appro Lite, a za žádnou cenu se nemůžu dostat do ovládacího rozhraní tohoto AP. Když zadám deafultní IP 192.168.100.252, nic se nestane. Ping na toto IP funguje. Svítí dvě kontrolky - power a link/act plus třetí - LAN - když je ovis připojen k počítači. Proč svítí link/act je mi záhadou.
Děkuji za pomoc!!!

Nastavil jsem v Připojení k místní síti>vlastnosti>protokol sítě internet(TCP/IP) adresu IP 192.168.100.252 a masku podsítě 225.225.225.0, položku Výchozí brána jsem nechal nevyplněnou. Bohužel to nefunguje. Nevím, jestli jsem udělal všechno správně...