Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne systém

Zdravím,při spuštění Windows XP se objeví pár řádků a opět naběhne načítání Windows.Nereaguje žádná klávesa.Nestihnu ani přečíst-něco jako check system a detekting hard disk a nic.

Sorry za OT, ale musím se shiro(a) zastat, tohle opravdu není věta tázací, alébrž věta oznamovací:

Zdravím,při spuštění Windows XP se objeví pár řádků a opět naběhne načítání Windows.Nereaguje žádná klávesa.Nestihnu ani přečíst-něco jako check system a detekting hard disk a nic.

, takže jeho odpověď je zcela na místě… Je pěkné, že se "tazatel" chce něco dozvědět, ale co jiného odpovědět na takový výkřik do tmy?

no rozhodne nebudem dotycneho ucit ako sa pisu dotazy, to ma vediet sam. Ten jeho popis je absolutne na prd, nenapisal tam nic smerodajneho. Pri takomto sposobe uvazovania mal hladat nejaku vestiaren s magickou gulou ktora vidi vsetko, a nie PC poradnu. Ked uz raz ziadam o radu, tak popri vypise co mam za PC napisem aj podobrone co som robil, kedy problem nastal, a co som skusal na jeho odstranenie.

Pokud před zobrazením loga Windows XP při načítání (po dokončení detekce POST) stisknete klávesu F8 (je možné, že bude nutné ji stisknout dvakrát), zobrazí se vám následující nabídka:

Upřesnit možnosti spuštění systému Windows
Zvolte jednu z možností:

Stav nouze
Stav nouze s prací v síti
Stav nouze se systémem MS-DOS
Při zavedení povolit přihlášení
Zapnout režim VGA
Poslední známá funkční konfigurace
Obnovení adresářové služby (pouze pro řadiče domény Windows)
Režim ladění
Spustit systém běžným způsobem
Restartovat
Zpět k výběru operačního systému