Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvaja poskytovaelia internetu

dvaja poskytovatelia internetu, dva routre, kazdy ma svoj. Je nejak mozne vyrobit konfiguraciu, aby pc s jednou sietovkou islo do internetu cez jedneho poskytovatela, a povedznme pri vyuzivani VPNky cez druheho poskytovatela?

Ak nepotrebuješ pripojiť na daného providera aj iné PC-čka nie je vždy nutné použiť router ktorý ti dodal provider. On ti chce umožniť pripojiť viac PC a tie by potom nevedeli získať IP adresu keby tam ten router nebol. Na tých routroch je skoro vždy spustený DHCP server