Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashovani Biosu

Ahojte, mate nekdo zkusenosti s Flashovanim Biosu? Potrboval bych poradit mam desku Gigabyte GA EP45-UD3R Intel P45. Stahnu si ze stranek Vyrobce prislusnej Bios a co pak? Prosim dejte me nekdo zkusenej nejakej navod, predem moc dekuju.

Ano, Memtest jsem zkusil, zkousel jsem uz vsechno, mam ADATA 1066 Extreme Editin 4x2GB, ale pri plnym obsazeni slotu se hra po chvilce sekne a pak jede uz sekane, pomohlo az snizeni frekvence RAM na 800, ale to prece neni reseni, to jsem si mohl 800 koupit rovnou a neutracet za 1066.

A mas vobec 64bit Win? Lebo ked nemas tak kludne mozes 4GB vybrat, je to aj tak nepouzite.
Inac ked nepomaha ani zvysit napatie (a nastavit spravne casovanie podla datasheetu modulu) tak to vyzera ze niektory z tych modulov je asi vadny.

P.S. samozrejme najnovsi BIOS spravny pre tvoju dosku treba vyskusat.

Kdyz si strcis A-Data Extreme do desky od Gigabytu, cekaji te jen potize. GB proste nema A-Data rad (dogma). Flashem BIOSu neziskas vubec nic (a mnohdy jsou vyssi BIOSy problemovejsi, nez predesle). Radim zahodit A-Data a koupit Kingston nebo Corsair. Pojede to jak ma.

je to opravdu tak, mám to taky několikrát ověřené . Podobná starší verze A-data 800 s cas 4-4-4-12 jen jiný název- Game edition /červený chladič/ nejela dobře ani s asusem P5K tak to tím nebude. Já na ně nadávám pořád:-) Obyčejné adata bez chladiče jsou v pohodě-pokud samozřejmě nechceš něco lepšího, pak třeba ten corsair. Rozhodně ne zeppelin:-)

Moc si od rozdílu 800 vs 1066mhz neslibuj. Já doporučuji 1066mhz na přetaktovávání /nastavíš je na 800mhz a taktuješ/.

Problem vyresen, nastavil jsem vsem 800mhz, casovani 4​-4​-4​-12 a vse slape v pohode i pri 2V, a v indexu zkusenosti jsem z puvodnich 5,6 dosahl maxima 5,9 :​-​)

http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PA2DAF2DB2149 25DAC12574910040F66C.html?&all=1

Problémy má dost lidí.

A ještě tamtéž:

Mas pravdu v tom, ze bios je bere jako 800MHz. Me stacilo nastavit v biosu 1066.

Takže máš to nastaveno ručně, nebo "by SPD"?