Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový pevný disk?

Dobré odpoledne.
Včera mi odešel disk a přemýšlím jaký koupit jiný. Bylo to Seagate Barracuda, který už měl něco za sebou. Znova do Seagate se mi, i podle ohlasů tady na poradně, jít nechce, proto bych se rád zeptal, jaký disk byste mi doporučili vy ze značek Samsung, Hitachi a WD (výběr eshopu v místě bydliště)?
Mé požadavky na disk jsou, aby byl co nejméně hlučný a spolehlivý.
Spíš než o návrh konrétního modelu (i to je pochopitelně vítáno) mi jde o názory a zkušenosti s jednotlivými značkami.
Díky moc.

Je uplne jedno jakou znacku z tech co jsi vyjmenoval koupis. Kvalita a spolehlivost je u vsech znacek naprosto stejna.
Samozrejme Maxtor je od doby co v nem koupil Seagate podil sunt. A Seagate ma ted problemy, takze je lepsi se mu vyhnout, ale jinak ... :-)

---

Kdysi jsem byl proti WD vysazenej, ale to platilo jen u PATA rozhrani, SATA disky od WD jsou naprosto v pohode.

---

Edit: Jeste jsem si vzpomnel, ze jsem nekde cetl, ze nejlepsi vykon maji disky 320 a 640GB, jak od WD tak od Samsungu. Je to pravda ?