Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh(y)

zdar všeci tvůrci. Mám dva nápady.... tu jsou:
1) dole, vedle odkazů: titulní... a odpovědět na... bych prosil odka "Nahoru" který by mě (nejen mě) vrátil na vršek stránky. Koneckonců, to by mohlo být i u každé reakce.
2) druhý a lepší nápad bych viděl v oblíbených položkách. Že by si reg. člen mohl daný thread přidat do svých "oblíbených" a měl by snadnější možnost sledovat odpovědi a vracet se k nim. Zasílání odp. mejlem je sice fajn ale.....

Využiji tohoto threadu a za sebe navrhuji zarovnat v horním podlouhlém rámečku kategorie v jednotl. řádcích pod sebou dle zatržítka. Bude to uhlazenější. Proházením se dá jistě docílit i obdobné délky kategorií, které se pod sebou sejdou.
Druhá věc (již jsem to někde připisoval, ale zapadlo to). Dost možná jsem to přehlédl, ale plánuje se oddělení sekce Pokec od zbytku tak, aby se při Zobrazit vše nevypsala? Díky, nerad přidělávám práci, jistě jí máte až až.

Kategorie se řadí za sebe dynamicky. Pouze, pokud se nevejdou do jednoho řádku, tak pokračují na dalším řádku. Tedy technicky nelze kategorie zarovnat přesně pod sebe. (já je mám např. v současné době všechny vedle sebe)

ad kategorie Pokec - je to kategorie (skoro) jako každá jiná... A kategorií zas není tolik, aby nešlo všechny kromě této zaškrtnout. Ale nějaké zvětšení uživatelského komfortu se pokusíme udělat.

OK, díky za info. To dynamický řazení mi došlo, ale už ne to, že je to žádoucí kvůli různýmu rozlišení! Takže beru zpět, plně to chápu (pozn. možná by tam ale nemusela být ta svislítka, na začátku případných dalších řádků nevypadají dobře). S tím Pokecem jsem to myslel hlavně tak, aby nebyly zase stížnosti, že se tu jen kecá. Aby OT neviděli nově příchozí lidé, může se totiž jako na potvoru stát, že v aktuálních threadech zrovna Pokec převáží.