Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vypalit cd playstation 1

nie som velky napalovac ale prisiel za mnou sused ze by bol rad keby som mu pre syna napalil cd playstation 1 (nedoniesol original ale ja predpokladam ze ho ma doma;o)).
nero zlyhalo tak som googlil a skusil clone cd 5.2.6.1 to vsak nacital cd ako dvd. skusil som google a cdrwin6.1 ale ten nic nenacital (len tocil cd a nic). googlil som dalej a skusil zistit typ ochrany cez pid v5.0 ale ten tiez zmrzol.
vie mi niekto skusenejsi poradit?

Samozřejmě že právo. Ale nedovedu si prakticky představit, že hru, koupenou před pěti roky, si vlastní vinou poškrábu a prodejce/cz distributor (již třeba neexistující) či výrobce bude ochoten výměnu provést (pokud snad jo, tak náklady na zasílání CD do USA a zpět vč. manipulačního poplatku imho(jez.) převýší cenu hry.

Píšu výhradně o hrách (cena max. +/- 2000), neboť ty jsou protikopírovacími ochranami vybaveny.