Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení přehlednosti u odpovědí ...

Konkrétně mám na mysli nějak upravit v případě mnoha odpovědí a pododpovědí
možnost snadněji dohledat, ke které odpověďi se vlastně přispěvatel vyjadřuje.
Na Poradně Živě tam byly nakresleny čáry a šlo to najít během okamžiku.
Tady zatím složitě odhaduju a porovnávám vzdálenost od okraje.

Da sa pouzit to "nadradeny" vedla prispevku, to je prave na prechod na nadradeny, ale ked je to cele na konci (moc na spodku okna) tak to nie je moc pouzitelne, ale vtedy to vidis aj okom ze ku comu to patri.
Ciary neviem ci su planovane, ale boli by dobre, to je pravda.

P.S. da sa to pouzit aj na spodku obrazovky - v nadradenom prispevku sa potom oznaci/oramuje (obodkuje) predmet.