Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nemuzu najit backup

dobry den, chci udelat backup pro restore your comp`s performance with win xp (mam xp home edition sp3) a podle navodu:Click Start, point to All Programs, point to Accessories, point to System Tools, and then click Backup. tam ten backup neni!!! je tam disc defrag.,files and set transfer wizard, disk cleanup,intrnet expl, scheduled tasks, syst info,a syst restore point ,ale ne bakup. pomuzete mi nekdo?? dik

no a co ted?? jde mi o to ze potrebuju nejak vycistit pc od ruzneho bordelu, to vite neco stahnu pak zjisim ze to neni to prave orechove tak to odinstaluju, pak nainst neco jineho-odinst atd atd. taky jsem stahl nejake pgm, ktere jsem nejak-nevim jak, nemohl odinstalovat , jen odstraneni ikony asi nic neznamena, ze? no a ted je nejaky pomaly a seka se a kdo vi co jeste. tak jsem nasel tohle: http://www.microsoft.com/windowsxp/using/setup/exp ert/northrup_restoreperf.mspx s nadeji ze mi to pomuze, nebo mate nekdo lepsi napad??