Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pořád se seká

Zdravim potreboval bych poradit ohledne nastaveni Pc. Mam potíže s tím že prohlížím net a z ničeho nic se mi pc sekne a musim ho restartovat malím tlačitkem na bedně. Nebo když hraju hru a hraju 3-8 minut a hra se najednou vypne. Os mam nove nainstalovany a nevim jestli je to v biosu nebo v OS. Nevím co s tím prosím poraďte!Moje icq 383263441 email o9@email.cz

Chipset mám ale stahl sem si program na zjištění tý teploty SpeedFan se to jmenuje a je tam Temp1 tam mam 35C, Temp2 38C, Temp3 mam 128C a ma tam bejt kolem -48C nevíš co by to mohlo bejt? Jsou u toho i symboly šipka dolu ze je to snížená teplota potom takovej nike jako že je to v pořadku a takovej plamen a to mam u toho temp3 jinak u ostatních mam normalne teplotu pod.