Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem daemon tools

Ahoj potreboval bych poradit,kdyz chci nainstalovat daemon tools tak to chce restartovat pc,po restartu kdyz nabehne instalator tak to opet chce restartovat pc nevite kde muze byt chyba ?

Zkontroluj si, v jakém stavu se nachází kerneldriver od DT (to je to, co se instaluje jako první - SPDT driver). Pokud s ním jsou problémy, tak je neprve nutno vyřešit tohle. Ideálně odinstalací starého SPDT (pokud je), případně instalací nového (separátní instal. balík).

Podotýkám, že je silně nevhodné mít nainstalováno vícero driverů podobného ražení (Alcohol, MagicISO, CloneCD, Nero virtual drive apod.)