Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ocenění ntb HP 6110

Tak přátelé, už se snad schyluje ke koupit ntb. Mám nabídku na HP 6110 s Celeronem M 1,5 GHz, 512 MB, 40 GB, 15", 4 hodiny výdrže, ještě zjišťuji záruku. Cena 13 500. Co vy na to? Nový nejlevnější stojí 17,8 s 256 MB RAM

Cena je to slusna. Pokud je na notebook platna zaruka, nema na sobe zadna viditelna poskozeni nebo znamky neodborne manipulace (zbytky zaschleho kafe v klavesnici, promackla mista na displeji, poskozene konektory apod.) tak to vypada na dobry kup. Jinak 4 hodiny vydrze jsou IMO ponekud optimisticke ale to je u notebooku v tehle kategorii v poradku.