Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výrus hned po spustení Firefox-u

Chcem sa spýtať či má niekto skúsenosť s týmto typom výrusu na ktorý ma hned po spustení Firefoxu upozorni červeným oknom NOD.

"http://download.adzgalore.biz/adzgalore.biz/get.ph p"
variant infiltrácie Win32/Adware.GooochiBiz aplikácia

Uložím do karantény s prerušením.Vždy sa to objaví 2x po sebe hned pospustení Firefoxu,a niekolkokrát za večer.Ako tomu zabrániť ? Ďakujem.

má to příponu .php, ale je to .exe - co to stahuješ? žádné vlastnosti (verze) to přitom neukazuje, ostatně nod ti píše že jde o adware - proč takové věci instaluješ? nechceš si nejdřív odspywarovat pc?

jo tak - když vlezeš na titulní stranu webu, myslíš že ty budeš zdarma vydělávat na teplé vodě? tak proto se ti stahuje adware - vydělává ten co ti vir posílá.