Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TomTom mapy do Nokie

Pouzivate nekdo tomtom v mobilu? Pouzivam tomtom 6 a mapu DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map v632.0 (cca 450mb) a zajimalo by me zda je novejsi verze mapy? Jestli ano, tak pod jakym nazvem? Diky za radu

složitější? Mně to připadne úplně nejjednodušší. Zadáš kam chceš jet/jít a je to. Navíc je to i pěší navigace s pokrytím, o kterém se TT může jen zdát (mám možnost srovnávat s "krabicovým" TT), bezešvé mapy TT taky neumí (nebo neumí pořádně). Že Nokia Maps počítá trochu pomaleji cestu je daň za daleko obsáhlejší mapy.

A jinak k tvému požadavku: novější mapy prostě nejsou a asi ani nikdy už nebudou.