Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem síťová karta ?!

Mám nově přeinstalované Windows XP Home. Chci obnovit připojení k internetu (modem ADSL - dosud bezproblémové připojení) - ale při instalaci modemu mi hlásí, že zařízení nemá síťovou kartu. Proč asi, kde se stala chyba - poradí někdo, děkuji.

co jsi zkusila znovu nainstalovat?

DSL "modem", pokud to není nějaká stará USB vražda, ale moderní DSL router, žádné ovladače NEPOTŘEBUJE, protože to není komponenta počítače, ale síťový hostitel.

Co nejspíše nemáš nainstalováno, jsou ovladače od základní desky.