Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnutí pc a podbarvený název souboru

Dobrí den
mám drobný problém s vypnutím pc když dám vypnout tak se zobrazí ukončovací okno (kdyby to ukončilo tak OK ale ono to ještě ukáže že program neodpovídá = když chci vypnout pc tak musim počkat než to napíše že neodpovídá já to musim potvrdit a pak teprve můžu jít)

[2w4wbw4.jpg]

a druhý problém mám s podbarvením názvu složky na ploše stalo se to instalací jednoho programu a te'd nevim jak se toho zbavit

[258q6us.jpg]

obě záležitosti jsou jen kosmetické vady ale...
Díky všem za odpověď a pochopení

[mod]Upraveny odkazy na obrázky (Marvin)[/mod]

1. nemáš nastaveno červené pozadí ve schématu plochy? při kombinaci s pozadím fontů se to tak může chovat. v nastavení výkonu by šlo zatrhnout "optimalizovat pro vzhled", nebo "windows samo nastaví.."

2. radši pohledej, kde se ten wms.exe na tvém disku nachází. jestli to není sw microsoftu (vlastnosti - verze), je podezřelý.