Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nereaguje klávesa na klávesnici

Na měsíc staré a poměrně drahé klávesnici Trust mi přestala zčásti reagovat klávesa n. Když kliknu na její pravou horní část, tak nereaguje, jinak jo. Chci se zeptat, jestli to mám, jakožto laik, rozdělat a pokusit se o nějaké pročištění nebo narovnání kontaktu, nebo jestli je to vhodnější hned reklamovat

Pokud je v zaruce, jednosnacne reklamuj, NEROZDELAVEJ!!! Tim by jsi prisel o zaruku... U reklamace uved, ze se toto tlacitko chova jinak nez ostatni, tudiz ti znemoznuje radne uzivani.

Predpokladam, ze tu klavesu zmacknes, stisknes... klik na klavesnici neznam. ;-)