Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth dongle s velkým dosahem

Dobrý den,

shanim bluetooth dongle s co největším dosahem. Bude použit v exteriéru. Je mi jasný že se k němu bude muset připojit nějaká anténa. Moje představa je dosah něco přes 200m ale klíďo víc. A vyzarovaní anteny v horizontálním směru 180°.

Takže teda jaký dongle a jaká anténa? Díky

:-D si delas srandu? V prvni rade by nebylo spatne, ceho chces vlastne docilit, protoze bluetooth diky svemu mikro vykonu je urcen pouze do vzdalenosti v jednotkach metru.

až takú sandu si nerobí,napr.Micronet Bluetooth SP936 v2 má na absolutne volnom priestranstve dosah cca 120-150m,už sa síce tento dongle nepredáva,bol určený len do usb1.1 a stál roku 2006 cca 680,-,ale určite bude niečo podobné na trhu aj dnes za podobne srandovné ceny ,a pokial niekto k tomu dorobí anténu s nejakým zosilovačom signálu,poteš......