Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hromadné odeslání emailu

dobry den

potřeboval bych odeslat najednou email asi 20 lidem,ele potřeboval bych aby se prichozímu uživateli objevil pouze jeho mail a ne uz zbyvajicích 19 lidí,kdyz treba zadam u seznamu odeslani vsech 20 mailu tak se vsem pak zobrazi komu vsemu jsem posilal a to nechci.dekuji

Použij MailList. Odešle to se jménem příjemce bez kopie. Ale na Seznamu to fungovat nebude, pouze přes poštovního klienta.
maillist.htm
Jinak ta skrytá kopie, ale tam bude mít příjemce třeba pepik@seznam.cz adresu původního příjemce kterému to bylo odesláno (např. lojza@seznam.cz)