Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký doporučujete wifi adaptér?

Ahoj,

plánuji nákup wifi adaptéru pro klasické PC. U jednoho PC ho již mám (Zyxel ZyAIR G-202), ale občas jsou problémy s příjmem signálu (výpadky) a rychlost taky nic moc, kolísá kolem 5 MB. Interní wifina v notebooku se na stejném místě připojuje bez problémů, net běhá i přes 50MB / s.
Takže se chci zeptat, jaký wifi adaptér se slušným příjmem byste doporučili? Dá se vejít do 1000 Kč?

Moc díky.

spíš nechápu tu úvahu: proč klasické pc přes wifi? ty s nimi neustále jezdíš po pokoji, že ti vadí síťový kabel? základní desky se snad už výhradně osazují gigabitovými kartami (reálná rychlost jsou ty desítky megabajtů) - při sdílení mezi pc se to hodí.
ty máš doma nějaký umělecký kousek wifi-ap, že se ho nechceš vzdát, nebo hodláš sdílet svá data přes providera (přes internet)?

Protože wifi tady mám zadarmo :) Jinak připojení používám klasicky k netu, počítače mezi sebou propojovat nepotřebuju. Přes kabel se na jednom PC připojuju teď, a platit měsíční poplatek v hodnotě USB modemu se mi už moc nechce... Takže chci mít oba PC připojený přes wifi.