Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním (CZShare)

Dobrý den
Mám problém se stahováním.Když stahuju tak mi rychlost začne na 1,7 MB/s a pod 5 sekundách mi to spadne na 300 KB/s (někdy to tak jede už od začátku) a třeba zase za 1 minutu se to vrátí do normálu (prostě to takhle kolísá) .
Měřil sem si rychlost Download a je 12,5 Mbit (- ještě jsem měl u toho puštěný Download který jel 300 KB/s a ještě na druhym PC jel internet přes WIFI).

Nevíte někdo čím to může být ?

Linka ti ide ked pises ze si mal 12Mbit popri tom tahani, takze problem moze byt len na trase (zavisi aj kadial sa routuju pakety od serveru k tebe), alebo na serveri. Kamos nech skusi tahat to co ty a v rovnakom case. Kamos taha ako rychlo a odkial konkretne?
Cim si si meral tu rychlost 12Mbit? Na akom serveri?

este by bolo dobre skusit ci to kolise aj na inom PC pripojenom na toho tvojho providera, teoreticky by mohlo byt aj nieco blbo vo Win, napr. nevytazuje ti pri tom stahovani nieco moc upload? Napr. nemas pusteny nejaky torrent? Skusil si vypnut antiviry/webove stity a podobne hovadiny? Ci to nebrzdia oni?