Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2 antiviry v 1 PC

Dobrý den,
v počítači mám AVG Free 8,5. Jak se tady již pár dní potuluji a pročítám si to tu, tak je zde docela často zmiňovaný SUPERAntiSpyware. Stáhla jsem si jeho Free Edition a možná s laickým názorem, že ochrany není nikdy dost :-), jsem si nechala oba.
Dnes jsem kdesi četla, cituji:
"2 antiviraky je dobra blbost, po mojich skusenostiach sa zacnu bit, raz mi vdaka tomu zhorela DOSka" , "Souhlasím, antiviry mají v sobě vzorky virů, aby je rozpoznali, pokud jsou dva na jednom PC, považují se za viry".

Takže má otázka. Četla jsem diskuzi odborníků? A jestli ano, který z nich mám odinstalovat. Děkuji za názory.

Žádný. Superantispyware není antivir, takže máš stále jeden antivir + jeden antispyware. Nicméně Superantispyware nemá myslím ve free verzi rezidentní ochranu a je zbytečné aby imrvére běžel, když se použije třeba jen jednou týdně.
Vypnul bych jeho spouštění se startem Windows.

Děkuji, to jsem netušila. Myslela jsem si, že se mi povraždí navzájem.

Vypnutí spouštění při startu Windows - provedeno. :-)

A ještě malé odbočení, vzkaz pro virtuálního kecalistu: pivní test 41% - abys mě mohl zahrnout do případné statistiky. :-D Jestli sem teda ještě nakoukneš a když ne, nevadí, nejsem nikterak statisticky zajímavá.