Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digi-tv a nemecke programy.

Dobry den, Byvam na Slovensku a chcel by som pozerať tieto programi:
RTL,RTL2,Pro7,VOX,Sat1,VIVA,MTV. Je pre mna digi-tv spravna volba? Ak nie, tak aky satelit potrebujem aby som mohol pozerať tieto programi. dik

Tie tebou uvedene progamy vysielaju zadarmo takze nepotrebujes nikomu nic mesacne platit, ak mas vlastny satelit (co sa tyka typu dnes by som bral satelit uz len digitalny, ak niektore z tych kanalov este vysielaju analogovo tak nikto nevie dokedy este). Nastavis ho na astru a chytas. Nepotrebujes nic super drahe, staci obycajny digitalny satelitny prijmac a parabola 60-ka myslim aj v SR na astru staci, su aj lacne prijmace bez dekoderov (na volne siritelne programy) s ktorymi sa cela zostava aj s parabolou da tusim kupit aj hlboko pod 100eur.