Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani PC

¨Cau....mam takovej problem.....normalne sem na netu, prohlizim stranky a tak...nebo cistim kompa s TuneUpem....a najednou se mi to sekne....nejde nic delat....tak to restartnu a jedu dal....enom pak se to zase sekne...a porad tahkle do kolo uz me to uplne je***....nechytill jsem nahodou ten vir co mel bejt v 1.4.?...

možné záznamy o chybách systému a aplikací:

C:\WINDOWS\system32\eventvwr.msc

co za zbytečnou havěť a spyware ti běží v paměti a automaticky se ti spouští z registrů - projdi si log z hijackthis. sem ho nedávej, nikoho nebaví číst cizí bordel.

a samozřejmě zkontrolovat hardware (memtest, stáří a kvalitu zdroje, prach v žebrech chladiče)