Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyuziti CPU

Ahoj chtěl by se zeptat,mam procesor Amd athlon 6000+ a operačni system windows vista a v neutralu když mam vyple všechny programy a podobne nesmysly jako třeba hodiny atd.no prostě vše vyple jen plocha a s CPU mně to žere 25-30% je to zpravně?nebo je něco špatně?diky za odpověd mějte se čau;-)

[http://www.kochlear.unas.cz/forum/img/smilies/of_t opic.gif]
Až bude zase někdo kydat o aroganci, netrpělivosti "ajánevímco", ukážu mu toto vlákno. Dávám si do oblíbených.
Je tu krásně vidět, že když tazatel ve vlákně reaguje a snaží se danou věc vyřešit místo urážek těch kdo mu radí, když nemá za 5 minut vyřešený svůj problém, jak se mu trpělivě dovede někdo věnovat (ač jistě v duchu velmi často počítá nejméně do 47).