Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkomprimovaný exe - odchycení rozbaleného programu v ramce-asi blbost.

Ahoj

koupil jsem si za 110kč češtinu k ACDSee PRO Photo Manager 8.0.67 ze stránek autora překladu galaxys. Čeština funguje skvěle, jenže autor neměl na práci nic jiného než ten exe soubor přejet PECompaktem. Takže z původních 13mega je 4,5 počeštěné a mě se to pouští o něco pomaleji. Dohoda s ním nebude - nechce poslat nezkomprimovanou verzi ani když sem nabídl nějaký rozumný příplatek za "speciální češtinu pro mě". Že to bude zkomprimovaný jsem věděl protože jsem se ptal na kompresi protože vím že s tím předchozí zabudované ochrany měli problémy. Že mi to bude pomaleji naskakovat jsem nevěděl.

Dá se v nějakém okamžiku sehnat tu nezkomprimovanou českou verzi například když se rozbalí do ram ? Nějaký debugger ? Ten PECompakt to asi zpětně neumí a nic sem nenašel.

Dík

to sem se mu taky snažil vysvětlit ale bohužel mám peška. vysvětlil mi že s tím má jiné zkušenosti, že je to blbost aby mi to jelo pomalejší a že mám blbej procesor /mám mít intel/ a že je to někdy trošinku pomalejší ale většinou naopak rychlejší.

jako věšet se kvůli tomu nebudu ale štve mě že to nemůže být na 100procent asi tam tu češtinu používat nebudu. ale v hospodě ho pomluvím a kdybych byl prase ....tak ho zadřu

K autorskym pravam sa radsej vyjadrovat nebudem, ja myslim ze v tomto pripade autor ziadnu skodu neutrpi (uz zaplatene dostal), ak sa to nebude rozsirovat nemuselo by ho to trapit, ale asi to v sulade s licenciou nebude.
S kompresormi som zatial moc do cinenia nemal, ale vytahovat to z RAMky a hlavne urobit z toho nove exe by bolo podla mna extremne krkolomne, skor by som zapol strycka googla a napisal tam PEcompact decompressor ;-)
Nie som si isty ci PE nevie aj kryptovat, ak to je kryptovane tak to bude problem navyse.

Takže dík za odpovědi. zas vím něco navíc / o těch unpackerech co jsem našel a marně zkoušel/.Třeba se budou někdy hodit.Jako kdyby nebylo v té acdsee tolik hlášek tak se fakt na{<s>}eru přeložím to ručně a mrsknu zadarmo na bonusweb ať má po kšeftě- jen za ten přístup. Už aby byl pátek

Pro všech šest lidí co si poslalo mejl o číslo (a případné další zájemce) číslo neposílám, češtinu mi autor nakonec poslal s jiným pakovačem a už jede bez problémů. To heslo na češtinu vám nepošlu, protože je mi blbý okrádat někoho kdo se s tím překladem dělal. O to moje kilo nejde už jsem jich propil třicet za tu dobu a tak mi nenabízejte ani padesátikoruny a podobně.

End.