Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Přidání doplňku do Outlook

Nedávno jsem odinstaloval avast!Home a koupil jsem si Eset Smart Security. Po nainstalování a poklepání na ikonu Outlook ( používám Office Outlook 2007 ) se mi stále objevuje hláška: Doplňek "NOD32Emon"(C:\PROGRA~1\Eset\Emon.dll) nelze načíst a byl aplikací Outlook zakázán.
Podobný problém jsem měl před lety, když jsem naopak odinstaloval NOD32 antivirus a nainstaloval avast!. Tehdy jsem nějak, ale nevím už jak, ten doplněk odebral. Teď ho potřebuju povolit, ale nevím jak. Poradí někdo? Díky

Esset doplněk lze vypnout v MS outlook 2007 tímto způsobem.

Nástroje -> Centrum zabezpečení -> Doplňky
Dole je pole spravovat -> zvolit Rozšíření klienta Exchange -> kliknout Přejít
Pak vypnout Esset doplněk