Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesvítí LCD

Zdravím,
jsem bezradný,protože pomalu nic nevidim a na monitor si svítim lampičkou.Mám notebook Dell latitude D505.Při zapnutí monitor asi na půl vteřiny blikne,ale pak už se nerosvítí.
Nevíte někdo,co by to mohlo být?Ještě včera večer jsem na něm pracoval a dnes ráno tohle.

Děkuji za rady!

na víkend jdi na kolo, nebo do hospody:beer:/doporučuji/ nebo si koukej půjčit někde klasickej monitor. hlavně do toho nekoukej ať si nezkazíš oči. oprava pokud to není v záruce by se mohla vejít do +- 2táců i s dph /brejle počítej trojku:-p/.