Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio 9

Zdravím chtěl bych se zeptat zda někdo neví čím může být že mi v tomto programu nejde obraz ale jen zvuk na druhém počítači mi to jede vpohodě.skoušel jsem znovu odinstalovat a nainstalovat ale nepomůže to.poradí mi někdo co stím?

Vada může být v různých kodecích, Pinnacle si většinou nainstaluje svoje mizerné kodeky, zničí ty co tam byly. Od Pinnacle lze čekat všechno, jen ne, že bude fungovat. Doporučuji změnit lokál a používat Cyberlink Power Director - má téměř shodné ovládání a na rozdíl od Pinnacla funguje.

Prosím, pokud je zde někdo, kdo má zkušenosti s programem Cyberlink Power Director, lze v tomto programu nastavit vracení kapitol zpět do menu? Pokud ano,prosil bych o návod,popřípadě nějaký link na forum, kde se tímto programem zabývají. Nějak na to sám nemohu přijít:-[.Děkuji.