Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení wifi

Ahoj, potřebuji poradit, kamarád naproti v baráku má internet, má wifi router, chci se k němu připojit, chci se zeptat jestli to jde pomocí ovislinku WL-5450AP, popřípadě jak nastavit ovislink? Děkuji.
Kamarád má klasický router d-link DIR 615

naproti v baráku

podle výrobce to má odpojitelné antény (reverzní SMA zásuvka). je možné že budeš mít slabý signál, a potřeboval bys anténu u něj i u sebe s větším ziskem.
cvičně ověřit to můžeš notebukem, jestli název jeho sítě uvidíš v seznamu wifi, případně si pustit monitor - třeba netstumbler, který ti sdělí sílu nebo výpadky signálu.