Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nej Notebook do 8000,- Kč s DPH

Pomohli by jste mi prosím vybrat ten nejlepší možný Notebook do 8000,- Kč? pokud se vám teda chce s něčim poradit nebo doporučit... je to pro kamaráda, nepotřebuje žádnou novinku co umí i lítat, chce něco na kolej na práci a internet, takže do podmínek bych dal asi Wifi, pokud by bylo ještě možné tak Windows XP (je to BFU a zná jen XP), byla by dobrá možná int. webka a mikrofon pro komunikaci přes skype (pokud by nebyla webka tak to přežije), na velikosti monitoru asi nezáleží... a vynechal bych asi značku Acer, neslyšel sem o aceru moc dobrýho, všem co s něčim poradí nebo doporučí za kamaráda děkuji

on řikal že to po příští výplatě zvedne aspoň na 12000,- potřebuje ho co nejdřív... jemu bude stačit něco podobnýho co mam já, něni to nic extra ale běží slušně :-) tak až zvedne rozpočet tak se zase tady ozvu a něco se mu pokusim najít s vaší nemalou pomocí ( je to pro toho šulína co se mu podělal tento notebook, takže si určitě polepší... ale je to policajt takže to stejně nepozná :-D )