Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava za 14.000,- bez LCD

Dobry den,

synovec stava PC na hry, ma na to 14.000 korun s DPH. Potrebuje PC bez monitoru (bude kupovat LG 19" za 3.000,-) tak, aby zostali peniazky na nejaku tu bizuteriu (mys, klavesnica, mechanika). Chceme to postavit na Intel platforme, s 320GB (lepsie 500GB HDD). Ak zvysia peniaze, tak nejaky lepsi (rozumej tichsi) chladic na CPU ako ten dodavany s CPU. Ale v HW sa nevyznam vobec, preto pytam radu od vas, co kupit v dnesnej dobe. Ide teda o herny vykon.

Dakujem. :beer:

A co mu koupit něco jako mám já?
MB: Něco od Gigabytu, třeba GA-EP45-DS3L
CPU: Intel C2D E8400@3Ghz
Paměti: Corsair Dominator 4GB 800Mhz
Zdroj: Fortron 400W Blue Storm nebo 500W verzi, kdyby chtěl upgradovat grafiku, já byl blbej a mám jenom 400W
GK: Gigabyte HD 4850 nebo 3850, popř. 4670, nekoukal jsem se na ceny
Case: Jakou chceš, třeba Coolermaster Elite 330 Black
Ten disk vem od Western digitalu, zatím mi nekleknul ani jeden (tfuj tfuj tfuj, zkříženými prsty ťukám do dubu a opisuji nohou kruh)
Chladič: Arctic Cooler 7 Pro.
Ostatní dle uvážení.