Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google v IE7 a FF3

Zdravim. Mam tento problem. Pouzivam IE7 a Firefox 3 a jako vyhledavac google. Poisledni tyden me zlobi naseptavac v googlu a to tim, ze nejde vypnout, resp. zapne se pokazde, kdyz vymazu historii v IE7 i FF3. Drive mi vse fungovalo bez problemu. Nevite prosim kde by mohl byt problem?

No ja nemam zadnej naseptavac, pouzivam FF a pouzivam no-script + finjan, porad hledam na strance google at je to google.cz nebo google.com je to uplne jedno, nic se nevypise ani nesepta, mam pocit ze jde spis o nastaveni FF prohlizece, a to jsem zkusil i povolit komplet javascript a i tak nic. ;-)