Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při přehrávání filmů zamrzne obraz

Ahoj už tu píšu zase :-D Mám menší problém včera sem si nainstaloval windows stejne jako vždycky stahnul jsem novy ovladace a kodeky ale pokazde kdyz pustim jakej koliv film tak se mi zmrazi cely obraz a uz nefaka vubec nic takze musim dat restart PC , skousel jsem to pustit v 8 programech a furt to dela skusil jsem si stahnout jiny ovladace a kodeky a furt to dela nwm co stim . Děkuju za radu .

Změna předmětu, původně: Max312 (host)

Moze byt ze si tam dal ovladace nForce (chipset) ale nenainstaloval si ovladace grafiky? Alebo si tam dal blbe ovladace pre chipset alebo blbe ovladace pre grafiku apod. Nezabudnut na ovladace pre zvukovku a na najnovsie directx runtime (z www.microsoft.com). Staci ked jedno z toho co som pisal nenainstalujes alebo ked nainstalujes blbu verziu tak ti to moze blbnut.

Ovladace tahat zo straniok vyrobcu tvojej zakl.dosky a zo stranok vyrobcu tvojej grafiky a nie zo stranok nvidie, to neni vyrobca tvojej dosky ani grafiky. Jaku mas presne dosku, grafiku, zvukovku?

P.S. a disk musi byt v UDMA mode, musis si to najst v spravcovi zariadeni a skontrolovat. Hladaj (ide/scsi radice apod)