Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nahradit soubory v System32 ?

Jak nahradit určité soubory v System32 ?

WV explorer: přístup odepřen
WV explorer s admin právy: přístup odepřen
WV příkazový řádek : přístup odepřen
WV příkazový řádek s admin právy : přístup odepřen
WV explorer nouzový režim : přístup odepřen
WV explorer nouzový režim admin práva : přístup odepřen
WV příkazový řádek nouzový režim : přístup odepřen
WV příkazový řádek nouzový režim s admin právy : přístup odepřen
TC : přístup odepřen
TC s admin právy : přístup odepřen

Nevíte jak na to ?

Sem pochopil, že máš Vistu:

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/hel p/326b756b-1601-435e-99d0-1585439470351029.mspx

Smolík - máte to tam jinak.

-------
Příkazový řádek
Konzolu pro zotavení v dřívějších verzích systému Windows nahrazuje příkazový řádek. Pokročilí uživatelé mohou použít příkazový řádek k provádění operací souvisejících s obnovením a také mohou spouštět další nástroje příkazového řádku pro účely diagnostiky a řešení potíží. Další informace o nástrojích příkazového řádku naleznete v tématu Příkazový řádek pro profesionály v oboru IT.

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/Hel p/2b3724d1-f4ad-5b26-16dc-3e9e66f4be5e1029.mspx