Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s FrontPage 2003

Lidi delam ukol do skoly tyka se to front page. Mohl by mi tu nekdo napsat jak to udelat?? Nize je uvedeno zadani. mockrat vam dekuji

• struktura webu bude zahrnovat nejméně 3 úrovně zanoření
• pohyb mezi jednotlivými úrovněmi bude usnadněn pomocí navigačních prvků

Frontpage taky neovládám, an i nechci.

Ale v principu si vytvoří 4 stránky - jednu hlavní a tři podstránky. Z hlavní stránky povede odkaz na podstránku, z podstránky na další podstránku a z ní na poslední třetí podstránku (3 úrovně zanoření). A na každou stránku ještě doplnit odkaz na předchozí stránku, aby se dalo vrátit a odkaz na skok na titulní stránku.

Takže konkrétně si vytvoří stránku index.html a v ní odkaz na podstránku podstranka.html. Podstranka.html bude kromě nějakého smyšleného textu obsahovat odkaz na index.html a na podstranka2.html. Atd...

Může nasimulovat např. nějaký obchod, kde budou odkazy (zanoření): Auta -> Osobní -> Sportovní -> do 500 tisíc.