Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybová hláška a nefunkčnost Firefoxu

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s hláškou při startu firefoxu:

Nepodařilo se inicializovat bezpečnostní komponentu aplikace. Nejpravděpodobnější příčinou jsou problémy se soubory v adresáři vašeho profilu. Zkontrolujte prosím, zda tento adresář nemá omezení pro čtení/zápis a že pevný disk není zaplněn či téměř zaplněn. Je doporučeno ukončit aplikaci a odstranit problém. Pokud budete pokračovat v této relaci, můžete se setkat s chybným chováním při použití funkcí vyžadujících zabezpečení.

Firefox se pak zapne, ale je zakázán protokol SSL, navíc si už taky nepamatuje hesla.

Disk zaplněn není. Počítač jsem již restartovala a také jsem odinstalovala a znovu nainstalovala Mozillu, nepomohlo to:o( Jediné co nevím, jaký adresář mého profilu mají na mysli, že by byl omezen pro čtení/zápis, takže to jsem nekontrolovala.

Díky za každou radu.

firefox: nástroje - vymazat důvěrná data (ctrl+shift+del) ... jde leccos zatrhnout a nechat vymazat.
před vymazáním uložených hesel doporučuju si je nechat zobrazit a opsat nebo prnscr uložit: nástroje - možnosti - zabezpečení - hesla - zobrazit hesla...

ale přiznám že se mi nedávno nedávno nejspíš po aktualizaci na 3.0.5 nijak nedařilo přemluvit ten krám, ať používá cache pro dočasné stažené soubory, a potupně jsem to řešil vytvořením nového profilu.

Tak mi opradu pomohlo vymazání a vytvoření nového profilu. Jenže!! Nevím jak tam dostat zpátky svoje Záložky. Celou složku se svým starým profilem jsem si uložila, nahrála jsem do toho nového profilu soubory ze složky bookmarkbackups i soubory bookmarks.bak a bookmarks.html ale stále tam ty záložky nejsou, co s tím???